Granito - plokštės | Mūsų gaminiai
15936
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15936,page-parent,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-12.3,qode-theme-starflix,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

Mūsų gaminiai

Kapų priežiūra: patarimai geriausiam rezultatui

Kapu prieziura – ilgas procesas, reikalaujantis specifinių žinių, patirties ir išmonės. Priežiūros etapus galite įveikti patys arba patikėti juos įmonei, kuri kapavietės aplinka pasirūpins iki menkiausių smulkmenų.

Svarbiausia užduotis – kapo sutvarkymas

Tinkamas kapo paruošimas tolesniems darbams – pirmas ir vienas svarbiausių priežiūros etapų. Jis būtinas tam, kad paminklai, kitokia kapavietės puošyba būtų ilgaamžė. Šiai užduočiai reikia skirti pakankamai laiko.

Nuo laidotuvių praėjus kelioms savaitėms, reikėtų pašalinti vainikus, krepšelius, gėles ir žvakes. Po pusmečio ar metų derėtų įvertinti ant kapo esančios žemės kiekį. Jei ji sukritusi, trūkumas užpildomas nauja žeme. Jei žemės per daug, reikiamas kiekis nukasamas.

Apvadai. Tai – būtina detalė, jei pasirenkamas kapo dengimas plokstemis ar skalda. Apvadai (borteliai) paprastai gaminami iš granito. Juos geriausia derinti su antkapiu, kitais kapo elementais. Apvadus taip pat galite puošti skulptūromis, vazelėmis ar žvakidėmis.

Suoliukai. Granitiniai suoleliai – patogi ir subtili kapavietės detalė. Ji ypatingai naudinga, jei kapą lanko vyresniojo amžiaus, iš toliau atkeliavę artimieji. Suoliukus taip pat geriausia derinti prie visos kompozicijos.